Hofstra University
47 eyalet ve 50 ülkeden gelen öğrencileri ve hızlıca büyüyen Çin ve Güney Amerika topluluğuyla birlikte, Hofstra Diploması Amerika’da ve global dünyada geçerliliğini korumakta. Hofstra, her kolej sıralamasında adını üst yerlerde görebileceğiniz (The Princeton Review’s Best Colleges, Fiske Guide, Colleges of Distinction, ve U.S. News and World Report’s National Universities sıralamalarını da kapsayan) Long Island’da bulunan tek özel kolej ve New York bölgesinde hukuk, tıp, mühendislik dallarını b
University of Michigan - Flint
UM-Flint Michigan üniversite sisteminin dünyaca tanınmış bir parçasıdır. Bu büyük üniversite, küçük bir okul gizeminde 100'den fazla bölümde lisans eğitimi, 60'ın üzerinde bir bölümde ise yüksek lisans eğitimi veriyor. Küçük sınıflarda ders yapan öğrencilerimiz ile öğretmen oranı 16'ya 1'dir. 2011'de yapılan öğrenci araştırmasına göre, UM-Flint'in genel olarak başarısı ABD'deki 4 yıllık üniversitenin genel başarı sırasından daha yüksektir.
BAU International Berlin - University of Applied Sciences
BAU Internatiıonal Berlin-University of Applied Sciences; merkezi istanbul’da bulunan uluslararası üniversite ağının bir parçası olup öğrencilere sağladığı uluslaraarsı eğitim olanaklarıyla kariyerlerine donanımlı hazırlanamabilmeleri için ideal bir eğitim sunar.
Aradığınız Üniversite