Northeastern University
Ülkenin en bilinen üniversitelerinden birisi olan Northeastern University, 1898 yılında Boston'da özel bir üniversite olarak kurulmuştur. Northeastern, pratiğe dayalı eğimi, disiplinlerarası araştırma ve toplumsal işbirliği ile dünyanın öncü üniversitelerinden birisidir.
University of St. Francis
University of St. Francis (USF) Chicago'ya 50 km uzaklıkta bulunan Joliet, Illinois'da küçük bir sosyal bilimler okuludur. USF'nin amacı öğrencilerine kaliteli, öğrenci odaklı , topluma duyarlı ve Franciscan değerleri olan saygı, doğruluk, sevgi ve hizmet ile eğitim vermektir. Üniversitenin amacı ayrıca ruhu ve zihni eğitmek ve bu sayede hayat boyu öğrenme değerleri katarak öğrencilerin kişisel hayallerini ve amaçlarını gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.
Rocky Mountain College
Rocky Mountain College (RMC) is founded on the unique practice of joining the liberal arts tradition along with practical training for professional development. From its inception, RMC functions on a mission of educating students through liberal arts and professional programs that cultivate critical thinking, creative expression, ethical decision-making, informed citizenship, and professional excellence.
Aradığınız Üniversite