Oral Roberts University
College should be a time of discovery, growth and fun. At ORU it's all that and more. Through development of your mind, body and spirit, the ORU experience is designed to help you grow as a whole person, ignite your leadership skills and prepare you to impact the world for good. This is your time. ORU is your place.
Longwood University
1839’da kurulan Longwood University Virginia’nın en eski devlet okullarından biridir. Devlet okulunun bütün imkanlarını kullanarak sunduğu özel okul deneyimi ile, Longwood öğrencilerini yüksek okullara ya da iş dünyasına hazır bir halde mezun eder.
Texas Christian University
Texas Christian University her yönüyle tecrübe odaklıdır. Burası öğrencilerin gelecekte ne olursa olsun etkilenmeden adapte olabileceği, eleştirel düşünme yeteneklerini geliştirebileceği ve yaratıcılıklarını arttırabileceği bir okuldur. 131 lisans, 49 yüksek lisans ve 20 doktora programlarından istediğini seçme özgürlüğüne sahip olan Horned Frogs'lar genel anlama kabiliyetlerini geliştirmekle birlikte bu okul tarafından profesyonel hayat için hazırlanıyorlar. İster güzel sanatlar, ister işl
Aradığınız Üniversite