University of St. Francis
University of St. Francis (USF) Chicago'ya 50 km uzaklıkta bulunan Joliet, Illinois'da küçük bir sosyal bilimler okuludur. USF'nin amacı öğrencilerine kaliteli, öğrenci odaklı , topluma duyarlı ve Franciscan değerleri olan saygı, doğruluk, sevgi ve hizmet ile eğitim vermektir. Üniversitenin amacı ayrıca ruhu ve zihni eğitmek ve bu sayede hayat boyu öğrenme değerleri katarak öğrencilerin kişisel hayallerini ve amaçlarını gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.
Richard Stockton College of New Jersey
Richard Stockton College of New Jersey diğer adıyla Stockton College, New Jersey’in Galloway kasabasında olup sanat, bilim ve mesleki eğitimlerde lisans ve yüksek lisans eğitimi vermektedir.
University of Michigan - Flint
UM-Flint Michigan üniversite sisteminin dünyaca tanınmış bir parçasıdır. Bu büyük üniversite, küçük bir okul gizeminde 100'den fazla bölümde lisans eğitimi, 60'ın üzerinde bir bölümde ise yüksek lisans eğitimi veriyor. Küçük sınıflarda ders yapan öğrencilerimiz ile öğretmen oranı 16'ya 1'dir. 2011'de yapılan öğrenci araştırmasına göre, UM-Flint'in genel olarak başarısı ABD'deki 4 yıllık üniversitenin genel başarı sırasından daha yüksektir.
Aradığınız Üniversite